Do obejrzenia

Gdańsku OBUDŹ się!

Wojna o dzieci – edukacja seksualna

Forsowana przez ONZ  i międzynarodowe organizacje edukacja seksualna  jest wyjątkowo szkodliwa i niebezpieczna dla młodych umysłów dzieci.  W Polsce ten  rodzaj edukacji seksualnej typu B prowadzą  grupy edukatorów zrzeszonych z IPPF np. Ponton.

Skutki zalegalizowania małżeństw homoseksualnych w Massachusetts

Rozłożony w odpowiednio długim czasie proces powoduje radykalne zmiany w życiu codzienny mieszkańców Massachusetts od 2004 r Jednak największym problemem jest atak agend homoseksualnych na dzieci. Prezentowanie dzieciom obscenicznych treści w imię zrównania praw osób homoseksualnych do istnienia w sferze publicznej, propagowanie alternatywnych modeli rodzinnych, czy zachęcanie do podjęcia różnorodnej aktywności seksualnej bez wiedzy rodziców, fizyczne ataki na chrześcijan to tylko niektóre koszty, które płaci społeczeństwo amerykańskie

Edukacja seksualna w polityce ONZ, EU, RE

ONZ, Rada Europy, Unia Europejska wraz prywatnymi fundacjami, światową finansjerą, Bankiem Światowym ruszyły do ataku. Prezydent Obama powiedział, że nie będzie miejsca w nowym świecie dla „nietolerancji”, a kilka miesięcy temu ONZ wydała komunikat, że Watykan musi dostosować swoje nauczanie do „nowych praw człowieka”,” Polska jest  państwem katolickim, ostatnim bastionem niepożądanych standardów chrześcijańskich. Znaleźliśmy się na celowniku i musimy stoczyć bitwę o naszą przyszłość.

Edukacja w Niemczech porażający obraz upadku Zachodu

Wystąpienie dotyczy treści tzw. edukacji seksualnej typu B wprowadzanej na Zachodzie na przykładzie Niemiec. Przytoczone fakty, cytaty oraz prezentacja wydanych podręczników, których używa się do skandalicznej edukacji seksualnej oprotestowanej przez rzesze rodziców w Niemczech. Treści, które są tam prezentowane jeżą włos na głowie i dlatego wywołują tak ostre kontrowersje. Prelekcja trwa 29 minut.

„Wojna o duszę świata” – Grzegorz Górny

Na naszych oczach toczy się  wojna o duszę świata tylko nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. „To na skutek tej walki z filozofii wyparowało pojęcie prawdy, z polityki rozumienie dobra, a z kulturoznawstwa kategoria piękna. Z antropologii znikło natomiast pojęcie duszy. Jeżeli zaś stawką jest ludzka dusza, to znaczy, że problemy, te nie są kwestie błahą i drugorzędną. Temat zaczerpnięty z książki św. Jana Pawła 2 Przekroczyć Próg Nadziei. W gruncie rzeczy to sprawy życia i śmierci” –mówi Grzegorz Górny.

Pin It on Pinterest

Share This