W mediach

wRealu24:

Profanacje, demoralizacja i antypolonizm w Gdańsku?

Goście:  Anna Czarnecka i Adam Chmielewski ze Stowarzysznia Odpowiedzialny Gdańsk

 

4 października 2019

TVP3 Gdańsk:

Debata wokół programu Zdrovve Love, która się nie odbyła

„Mamy prawo do rzetelnej dyskusji i konsultacji społecznych” – mówią przeciwnicy programu Zdrovve Love ze stowarzyszenia Odpowiedzialny Gdańsk. Pod koniec września miała odbyć się dyskusja rodziców z władzami miasta, która jednak nie doszła do skutku”

Żródło

 

2 października 2019

Rozmowy niedokończone: Jak bronić praw rodziców

Goście: Marek Skiba, prezes Stowarzyszenia „Odpowiedzialny Gdańsk“; Alina Józefa Strzałkowska, specjalista ds. wychowania do życia w rodzinie; Adam Chmielewski, ekspert modelu na rzecz równego traktowania.

 

9 kwietnia 2019

Warto rozmawiać

(…) W programie również o tym co kryje się za równościowymi programami wprowadzanymi do polskich szkół. Gejowscy aktywiści w szkole, harcerstwie i na dziecięcych warsztatach. Co kryje się pod ich równościowymi hasłami? Dlaczego samorządy wydają zgody na takie działania? Czy rodzice wiedzą kto i jak chce edukować ich dzieci? O działalność edukacyjnej środowisk LGBT dyskutują Marcin Horała (PiS), Piotr Kowalczuk (wiceprezydent Gdańska), Paweł Rabiej (Nowoczesna), Magdalena Czarnik (Inicjatywa „Stop Seksualizacji Naszych Dzieci”), Dominik Kuc (Szkoła Przyjazna LGBTQ+) i Przedstawiciele Stowarzyszenia Odpowiedzialny Gdańsk.

 

17 września 2018

Pin It on Pinterest

Share This