Zdrovve Love

Prezentujemy oficjalne materiały związane ze szkodliwym programem seksualizacji dzieci i młodzieży przygotowanym przez miasto Gdańsk. Ulotka została przygotowana jako część modułu edukacyjnego programu in vitro realizowanego w Gdańsku: “Program wsparcia prokreacji dla mieszkańców Gdańska na lata 2017-2020”

UWAGA: Prezentowane materiały zostały udostępnione przez Urząd Miejski w Gdańsku w sierpniu 2018 roku i opublikowane na naszej stronie ze względu na brak takich informacji na stronach miejskich oraz odmowę ich przekazania zainteresowanym rodzicom. Początkowo materiały miały być udostępniane jedynie podczas spotkań z rodzicami organizowanymi przez realizatorów zajęć Zdrovve Love. Z tych powodów zostaliśmy zmuszeni do uzyskania ich na drodze dostępu do informacji publicznej i niezwłocznie udostępniliśmy na naszej stronie aby każdy rodzic mógł bez przeszkód się z nimi zapoznać oraz świadomie zdecydować w sprawie uczestnictwa swojego dziecka w tych zajęciach.

Ostatecznie Urząd Miejski w Gdańsku zdecydował się na oficjalną publikację materiałów na stronie: http://zdrovvelove.edu.pl Uzyskane przez nas materiały pozostawiamy w postaci niezmienionej z dnia uzyskania.

Treści broszury nie są zgodne z wiedzą naukową

Analiza wykazała, że  w wielu miejscach nie ma ani rzetelnej ani prawdziwej wiedzy. Nie ma też ani słowa czym jest „zdrowie prokreacyjne” i od czego ono zależy. Natomiast zaproponowana w wielu miejscach wiedza to pseudonauka gender, którą otrzymają  uczniowie szkół średnich, na specjalnych warsztatach realizowanych w szkołach ponadgimnazjalnych po wyrażeniu zgody przez rodziców.

Materiały zostały uzyskane w trybie dostępu do informacji publicznej. Wniosek nr 504/2018 został złożony 13 sierpnia 2018.

 

Zawartość materiałów od samego początku budziła kontrowersje wśród rodziców oraz krytyczne uwagi specjalistów. Wkrótce przygotujemy omówienie wątpliwych merytorycznie treści.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami. Każdy rodzic musi zdecydować, czy odpowiada mu tego typu edukacja seksualna.

Pin It on Pinterest

Share This