Bal ojców i córek

utworzone przez | gru 1, 2019 | Aktualności, Działać

W sobotnie popołudnie 23 listopada w Tawernie Lukullus w Gdańsku odbył się bal “Tato & Córka”. Bal został zorganizowany przez Stowarzyszenie Odpowiedzialny Gdańsk w ramach projektu “Postaw na swoją Rodzinę”.

Na balu bawiło się ponad 50 ojców ze swoimi córkami. Impreza rozpoczęła się krótkim powitaniem przez Joannę i Marcina Kręcickich, głównych gospodarzy zabawy. Potem był tradycyjny taniec – polonez. Po pierwszym tańcu nastąpiło koronowanie córek na królewny oraz pasowanie ojców na rycerzy. Następnie zabawa toczyła się w rytmie najnowszych i tych trochę starszych hitów. Tańce przeplatane były licznymi konkursami, w których można było zdobyć nagrody. Kuchnia Tawerny Lukullus zaserwowała elegancki i smaczny poczęstunek, a sala przystrojona była po królewsku.

Atrakcji było w bród, ale najważniejszy był czas, który ojcowie spędzili razem ze swoimi córkami. Niejeden tata podkreślał, że te cztery godziny, to był najdłuższy czas wspólnie spędzony z córką od jej narodzin. Czas przeznaczony tylko i wyłącznie dla niej. To sobotnie popołudnie na pewno korzystnie wpłynęło na ich relacje, a wszyscy zapamiętają ten dzień do końca życia.

To jak szybko zostały odebrane wejściówki, świadczy o tym jak duże jest zapotrzebowanie na ten sposób spędzania czasu. Wszystkie rozeszły się momentalnie! Dodatkowo została stworzona lista rezerwowa osób, które liczyły na ewentualne zwolnione miejsca. Jako organizatorzy balu ogłaszamy pełen sukces i zapraszamy na kolejne imprezy tego typu w przyszłości!”

Galerie zdjęć z balu: LINK1 LINK2

 

Dofinansowano ze środków miasta Gdańska

Pin It on Pinterest

Share This