Warsztaty Tato&Córka

utworzone przez | wrz 29, 2019 | Aktualności, Działać

W sobotę 21 września odbyły się w gdańskim hotelu Gryf warsztaty Tato&Córka zorganizowane przez Stowarzyszenie Odpowiedzialny Gdańsk wraz z Fundacją Cyryla i Metodego (twórca tato.net) jako część programu “Postaw na swoją rodzinę”.

W warsztatach wzięło udział prawie 40 osób. Byłem na rozpoczęciu warsztatów, aby powitać uczestników oraz na zakończeniu gdzie były krótkie świadectwa z udziału w zajęciach. Najwięcej padało podziękowań ze strony ojców i córek za bardzo dobrze spędzony czas w miłej atmosferze oraz możliwość pogłębienia ich wzajemnych relacji. Warsztaty pozwoliły na odbycie dialogu, szukanie inspiracji do rozwijania więzi pomiędzy ojcami i ich dorastającymi córkami oraz odnajdywanie wspólnych zainteresowań i pasji.

Warsztaty poprowadzili w imieniu Fundacji Cyryla i Metodego dr Dariusz Cupiał – pomysłodawca i koordynator programu Inicjatywa Tato.Net oraz Katarzyna Wac – absolwentka psychologii KUL, autorka publikacji naukowych oraz narzędzi badawczych związanych z problematyką rodzinną.

Serdecznie dziękujemy prowadzącym oraz uczestnikom. Szczególne słowa uznania należą się również naszemu koledze Marcinowi Kręcickiemu, który koordynował całą stronę logistyczną przedsięwzięcia.

Już w październiku planujemy zorganizować bal „Tato&Córka” tym razem dla młodszych córek, natomiast w listopadzie warsztaty “Bliżej – pełna łączność”. Szczegóły już wkrótce na stronie www naszego Stowarzyszenia.

Dofinansowano ze środków miasta Gdańska

Pin It on Pinterest

Share This