Dlaczego równo znaczy “bez Katolików”?

utworzone przez | sty 16, 2020 | Aktualności, Osądzić

Tolerancja represywna w wydaniu Gdańskiego Centrum na Rzecz Równego Traktowania (GCRT).
 
Zachęcamy do zapoznania się z materiałami dostępnymi na stronach Telewizji Trwam, Telewizji Gdańsk oraz  Radia Gdańsk i wyciągnięcie wniosków.

Radio Maryja

“Gdańskie Centrum Równego Traktowania podejmuje działania przeciwko wartościom chrześcijańskim – mówią radni Prawa i Sprawiedliwości. Lidia Makowska, która współtworzy Centrum, po raz kolejny nawołuje do walki z Kościołem.”

TVP3 Gdańsk

“Przedstawicielka Centrum Równego Traktowania w internetowym wpisie zarzuciła księdzu łamanie konstytucji i dyskryminację, bo ten modlił się na miejskiej uroczystości. Gdańscy radni PiS są oburzeni słowami aktywistki i przypominają, że ksiądz został zaproszony na uroczystość przez prezydent miasta Aleksandrę Dulkiewicz.”

Radio Gdańsk

“Gdańska radna Prawa i Sprawiedliwości Joanna Cabaj złożyła do prezydent miasta interpelację w sprawie dyskryminującego katolików komentarza w mediach społecznościowych. Napisała go Lidia Makowska z Gdańskiego Centrum Równego Traktowania. Problemem okazało się uczestnictwo księdza we wręczaniu kluczy do mieszkań.”

Pin It on Pinterest

Share This