Warsztat „Tato&Córka – nowe spojrzenie” za nami

utworzone przez | paź 4, 2021 | Aktualności, Działać

To już trzecia z kolei odsłona projektu „Postaw na swoją rodzinę” i trzecie warsztaty „Tato&Córka – nowe spojrzenie” organizowane przez Stowarzyszenie Odpowiedzialny Gdańsk. Wspólnie z Fundacją Cyryla i Metodego – Tato.net, udało się stworzyć po raz kolejny niesamowite miejsce i czas dla umacniania relacji ojców z dorastającymi córkami.

W sobotę 25 września w warsztatach wzięło udział 21 par. Poprowadził je dr Dariusz Cupiał – pomysłodawca i koordynator programu Inicjatywa Tato.Net wraz z Iwoną Dubaj.

Obecnie młode kobiety spotykają się z coraz bardziej skomplikowanym i poranionym światem. Szereg prowadzonych badań potwierdza, że córki mające dobry kontakt z ojcem znacznie lepiej radzą sobie w szkole, w pracy, w relacjach interpersonalnych. I po to są organizowane tego typu warsztaty. Aby umacniać relację tata córka, co przyniesie wymierne korzyści w przyszłości dla dorastającej nastolatki.

Chcielibyśmy podziękować bardzo serdecznie prowadzącym jak i uczestnikom. Po raz kolejny udało się zorganizować dobry czas wypoczynku, radości i wspólnej zabawy, która była przeplatana inspirującymi dialogami, zadaniami i budowaniem planów na przyszłość. A to wszystko by zacieśnić jeszcze bardziej więzi pomiędzy tatą, a córką i zbudować relację opartą na szczerości, otwartości i obustronnym zrozumieniu.

Na koniec kilka opinii z naszych ankiet, które rozdajemy zawsze uczestnikom na zakończenie warsztatów:

„Doskonałe i niezwykle wartościowe warsztaty” – tata.

„Najważniejsze było to, że mogłam się tyle dowiedzieć o tacie i być z nim cały dzień razem oraz rozmawiać na tematy, na które do tej pory nie rozmawiałam” – córka.

„Potrzeba takich spotkań więcej i częściej!” – tata.

„Dobry czas spędzony wspólnie z tatą. Poznałam jego odczucia na tematy, o których nie wiedziałam, bo o nich nie rozmawialiśmy” – córka.

„Bardzo dziękuję, że samorząd Miasta Gdańsk dostrzega potrzeby inwestycji w dobre fundamenty relacji rodzinnych. Brawo!” – tata. 

Dofinansowano ze środków miasta Gdańska

Pin It on Pinterest

Share This